Hakkımızda

Bilgi Yabancı Dil Kursu  olarak Öğrencilerimize nitelikli eğitim vermeyi amaçlamaktayız.Bu doğrultuda gerek sınıf ortamında gerek online eğitim hizmetleri vermekteyiz.Öğrencilerimizi hedeflerine ulaştırmak için çağa uygun eğitim metodlarıyla ve uzman yerli ve yabancı öğretmenler ile eğitimi sağlamaktayız..Öğrencilerimizi sosyaleşmesini sağlamak amacıyla kurmumuzda değişik sosyal olanaklar bulunmaktadır.sinema salonu,konferans salonu,kantin,bahçe vs.
VIP Sınıflarımız 8 – 10kişilik gruplardan oluşmakta olup, modern sınıflarda yerli ve yabancı uzman eğitmenler eşliğinde siz değerli öğrencilerimize VIP hizmet vermekteyiz.
Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen Bilgi Yabancı Dil Kursu; Hedefe yönelik; Business English, Academic English ve IELTS eğitiminde bölgesinde VIP eğitim vermektedir.
VIP eğitimde asıl amaç her öğrenciye daha fazla zaman ayırarak VIP eğitim ayrıcalığını siz öğrencilerimize yaşatmak ve eğitimden en yüksek verimle nitelikli İngilizce eğitimi sağlamaktır.
VIP sınıflarda uygulanan bazı eğitim kriterlerimiz bulunmaktadır. Haftada bir kitap okumak, BBC radyo dinlemek, speaking club, Rehberlik zorunlu uygulamalarımızdandır. Böylece öğrencimize İngilizceyi ezberletmeyi değil gerçekten özel ilgi göstererek öğretmeyi hedefliyoruz